Centrum biznesowo - bankietowe

Centrum konferencyjne

To oferta skierowana do firm zainteresowanych organizacją konferencji oraz szkoleń w Hotelu Europejskim. Sale konferencyjne pomieścić mogą do 150 osób, są w pełni klimatyzowane i wyposażone w niezbędny sprzęt multimedialny. 

Standardem jest obsługa gastronomiczna serwująca znakomite dania.

Wygodnym rozwiązaniem dla gości Centrum biznesowo – bankietowego są komfortowo urządzone pokoje hotelowe, w których można wypocząć po długich godzinach spędzonych na sali konferencyjnej. 

Konferencje i szkolenia

Hotel wyposażony jest w dwie sale konferencyjne, tj. małą mieszczącą do 50 osób oraz dużą mogącą pomieścić do 150 osób. Sale są w pełni klimatyzowane i wyposażone w niezbędny sprzęt, tj. ekran projekcyjny, głośniki oraz projektor multimedialny. Obiekt dysponuje również miejscem odpowiednim do relaksu w przerwach w trakcie szkolenia. Po konferencji bądź szkoleniu istnieje możliwość zorganizowania bankietu w formie koktajlu firmowego bądź dań serwowanych przy stołach, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Koktajle firmowe

W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość organizacji tzw. koktajli firmowych, w formie Foyer z przekąskami oraz pysznymi koktajlami alkoholowymi, czy też virgin. Dbamy o każdy szczegół, kierując się zasadą spójności aspektów wizualnych oraz smakowych. Nasze drinki podawane są w szkle, które jest do tego przystosowane. Jest to świetna forma celebracji oraz integracji zespołu po całym dniu konferencji lub szkolenia.

alcohol, drink, glass-3194824.jpg

Sale bankietowe

Mamy do Państwa dyspozycji sale bankietowe, tj. małą do 50 osób, dużą do 150 osób oraz namiot bankietowy mogący pomieścić nawet do 350 gości, położony w bajkowej scenerii ogrodu hotelu.

Sale bankietowe to idealne miejsce do organizacji wystawnych bankietów lub gal firmowych, jak również wesel i innych imprez okolicznościowych.

Zdjęcie przedstawia ofertę Hotelu Europejskiego w Nysie.

Bankiety i gale

To idealna oferta dla firm, chcących zorganizować przyjęcie przy akompaniamencie białego fortepianu, który jest duszą dużej sali bankietowej. Oferujemy organizację wydarzeń w formie koktajli i przystawek, jak również z pełnym serwisem gastronomicznym. Chlubą naszej restauracji poza kuchnią europejską jest akcent kuchni japońskiej, tj. świeżego sushi wykonywanego przez naszego sushi mastera. Jest to świetna forma celebracji ważnych wydarzeń, jak np. wieczorów integracyjnych po konferencjach, wigilii firmowych oraz innych ważnych okoliczności.

Wesela

Sale bankietowe hotelu idealnie nadają się do organizacji przyjęć weselnych. Proponujemy 3 wersje menu w zależności od Państwa potrzeb. Dajemy możliwość organizacji uroczystości zaślubin w ogrodzie i wiele innych możliwości. Więcej informacji znajdziecie Państwo klikając poniższy przycisk.

people, man, woman-2565128.jpg

Inne przyjęcie okolicznościowe? Zapraszamy do kontaktu.

Hotel Europejski Nysa – Oficjalna Strona