facebook

77 433 44 04 RECEPCJA
Polski English Deutsch
Serdecznie witamy w naszym hotelu
sprawdź dostępność pokoi

Przyjazd / data
Ilość osób
Wyjazd / data
Adres e-mail
Rodzaj pokoju
Telefon kontaktowy
Zapraszamy także do sprawdzania dostępności i rezerwowania pokoi za pośrednictwem portalu BOOKING.COM
Hotel

          

                                  Komfort  i relaks z dala od wielkomiejskiego zgiełku - te  słowa                                                                                                        najlepiej charakteryzują Hotel Europejski .   

                 

                                             Hotel Europejski położony jest w Nysie, tuż przy trasie Opole – Kłodzko - Praga , co zapewnia doskonałą międzynarodową  komunikację. Nasi Goście hotelowi mogą korzystać z dwóch bezpłatnych monitorowanych  parkingów, w tym jednego strzeżonego.W Hotelu znajduje się także Restauracja w której serwowane są śniadania w formie bufetu szwedzkiego. Oferuje ona również doskonałe  menu  oraz bogaty wybór win i innych alkoholi, a także specjalnie opracowane menu dla dzieci i kącik dziecięcy. W lobby znajduje się także Vip Cognac Club, który oferuje m.in. wyśmienite drinki i alkohole z całego świata, a także możliwość oglądania relacji z wydarzeń sportowych.  Dla gości hotelowych  w Restauracji przygotowano specjalne zniżki 5 i 10%, oraz Karty Stałego Klienta. W sezonie letnim goście mogą korzystać z letniego ogrodu i odpoczywać w komfortowych altanach . Wszystkie pokoje wyposażone są w klimatyzację , płaski telewizor, telefon i minibar a w łazienkach znajdują się suszarki do włosów. Drzwi każdego pokoju  posiadają elektroniczny system otwierania na kartę. Hotel jest w pełni klimatyzowany.

   Recepcja hotelowa czynna jest całą dobę. Hotel jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta domowe są akceptowane za dodatkową opłatą .

Serdecznie zapraszamy.

 
 

Pokoje hotelowe
Pokoje hotelowe

Hotel Europejski oferuje pokoje typu Standard, Prestige oraz Apartament Prezydencki....

Kalendarz imprez
Kalendarz imprez

Zachęcamy do zapoznania się z bogatym kalendarzem imprez jakie odbędą się w Hot...

Skorochów 21K, 48-300 Nysa
Tel. 77 433 44 04 - Recepcja
rezerwacja@europejskihotel.pl